شما اینجا هستید: خانه / حوزه و علوم اسلامی / علما / حجت الاسلام سید احمد میرعمادی / تقدیر از نماینده امام خامنه ای در لرستان به عنوان امام جمعه ی موفق در بیست و دومین گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور

تقدیر از نماینده امام خامنه ای در لرستان به عنوان امام جمعه ی موفق در بیست و دومین گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور

رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور از امام جمعه محبوب خرم آباد حاج آقا سید احمد میرعمادی به عنوان بر گزیده بخش برترین پایگاههای اطلاع رسانی ائمه جمعه کشور تقدیر کرد و تندیس یادبود بیست و دومین گردهمایی ائمه جمعه کشور را به ایشان تقدیم کرد.
در لوح تقدیر اهدایی به امام جمعه عزیز خرم آباد آمده است:

حمد و سپاس بیکران محبوب مهربان را که از سر لطف، توفیق خدمت به عاشقان مصلی، این ناب ترین بندگان خدا را نصیب مان ساخت تا هر جمعه از مناره و منبر مصلاها پیام فلاح و مهرورزی پیامبر رحمت را به گوش جان مردم برسانیم تا دریابند که: فاینما تولوآ فثم وجه الله.
بزرگوارا! همان سان که بر حکیم بی همتا مستور نیست، ما نیز به قدر فهم مان از خدمات خداپسندانه و بی شائبه و جد و جهد و جهادگونه فرهنگی، علمی و اجتماعی و شرعی شما در سنگر امامت جمعه مطلعیم.
اکنون که شما در بخش برترین پایگاههای اطلاع رسانی ائمه جمعه بنابر ارزیابی صورت گرفته انتخاب شده اید فرصت را مغتنم می شماریم و با تقدیم این لوح تقدیر از مساعی مومنانه و زحمات خالصانه و بی دریغ تان در اعتلای نماز جمعه سپاسگزاری می کنیم.

منبع خبر اینجا

حاج آقا میرعمادی از فعالترین ائمه ی جمعه ی کشور و هدیه ای الهی برای مردم غیور و ولایی استان لرستان هستند… درس تفسیر گردشی و مجمع مشورتی جوانان ایشان دو مورد از فعالیت های نوآورانه و ابتکاری این مرد خداست..

درس تفسیر قرآن حجت الاسلام سید احمد میرعمادی

درس تفسیر قرآن حجت الاسلام سید احمد میرعمادی

حجت الاسلام سید احمد میرعمادی در حال تقدیر از فعالان مذهبی

حجت الاسلام سید احمد میرعمادی در حال تقدیر از فعالان مذهبی

 

 

 

 

درباره محسن بهرامی

یک نظری بگذارید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*

*

رفتن به بالا