شما اینجا هستید: خانه / حوزه و علوم اسلامی / ولایت فقیه / امام خامنه ای / ملت مصر و تونس تنها خود را از کشتی نجات آخرالزمان محروم می کنند/ دانلود سرود حزب الله

ملت مصر و تونس تنها خود را از کشتی نجات آخرالزمان محروم می کنند/ دانلود سرود حزب الله

سید علی آقای حسینی خامنه ای یا به تعبیر درست ترامام خامنه ای حفظه الله ۲۴ سال است علم سنگین ولایت را بر سر دست گرفته است و مردانه این علم را افراشته نگه داشته است. این شاگرد مورد عنایت امام زمان ارواحنا لتراب مقدمه الفدا، درس علم داری را از امام  خمینی عزیزمان خوب آموخته است. همچنان که حضرت امیرالمومنین در همان سن جوانی درس امامت و ولایت را از رسول الله خوب آموخته بود ولی برخی نخواستند بفهمند که می شود اگر عنایت خدا با آدمی همراه شود درسی را که رسول الله در ۴۰ سال آموخته بود در دوره ای کمتر هم آموخت و درسی را که امام خمینی در هفتاد سال آموخت در دوره ی کوتاه تری هم آموخت. اکنون به لطف خدای متعال این علم سنگین را امام خامنه ای بلند کرده است و فرصتی است برای همه که زیر این علم الهی قرار گیرند و در سایه ولایت ایشان درس معرفت الله کسب کنند و با ظلم و شیاطین مقابله نمایند.

همان گونه که اهل بیت علیهم السلام کشتی نجات هستند که هر کس سوار شد نجات می یابد و هر که سوار نشد غرق می شود در فضای کنونی هم همین قضیه در مورد ولایت فقیهی که به تعبیر امام راحل عظیم الشأن همان ولایت رسول الله است برقرار است. هر ملت و دولتی که بر کشتی ولایت امام خامنه ای سوار نشود سرنوشتی بهتر از سرنوشت دولت محمد مرسی نخواهد داشت… حزب الله لبنان و رهبرش خوب این کشتی را شناخته اند..

نگرانی امام خامنه ای از وضعیت مصر

نگرانی امام خامنه ای از وضعیت مصر

سرود زیر کار زیبایی است از حزب الله لبنان در وصف امام خامنه ای

لینک دیدن فیلم سرود

 

درباره محسن بهرامی

یک نظری بگذارید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*

*

رفتن به بالا