شما اینجا هستید: خانه / آخرین مطالب سنگر / شهدا / حتی از قبر او هم می ترسند/شیاطین بدانند هزاران تن مانند شهید سعید امامی…

حتی از قبر او هم می ترسند/شیاطین بدانند هزاران تن مانند شهید سعید امامی…

سال ۷۸ وقتی دشمن به قلب وزارت اطلاعات حمله برد شهید سعید امامی و جمعی دیگر از عناصر خالص وزارت اطلاعات در مقابل نفوذی ها مظلومانه ایستادند و نگذاشتند این وزارت خانه به دست شیاطین بیفتد. امام خامنه ای از آن ضربه به وزارت اطلاعات با تعبیر ضربه ی ناجوانمردانه در سخنرانیشان یاد کردند (اینجا) و شیاطینی که درون وزارت را برای خود خلوت و دور از دید ملت تصور کرده بودند کار را تا جایی پیش بردند که برای فشار به شهید امامی حتی به همسر بزگوارشان هم تعرض کردند اما خوش به سعادت این شهید که مردانه ایستاد و تا دیار معبود شتافت.

وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم.      که در طریقتِ ما کافریست رنجیدن

شهید سعید امام با شنیدن نام حضرت زهرا اشکش جاری می گردید و در سجده زیارت عاشورا می خواند…دشمن بداند هزاران مرد خدا که با تمام تلاش و سرمایه گذاری دشمن دل به متاع ناچیز دنیا خوش نکردند و به  عهد خود با خدایشان پایبندند هنوز در این مملکت نفس می کشند و اگر آن روز آن اقلیت مظلوم در دل خلوات وزارت اطلاعات آن طور مردانه ایستادند و شیاطین را عقب زدند و با شهادت رسوایشان کردند امروز هم این عهد برقرار است.

من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر…

شهید سعید امامی

شهید سعید امامی

در ادامه فیلم سخنرانی پر از بغض برادر سید محمود نبویان که اکنون در مجلس توفیق خدمت گزاری دارند درباره ی شهادت مظلومانه ی شهید سعید امامی  و جریانات سال ۷۸ را تقدیم می کنیم.

دانلود سخنرانی از اینجا

در این فیلم سید محمود نبویان شهید سعید امامی را یک نیروی ولایی صد در صد معرفی می کند.

پوستر دفاع حجت الاسلام سید محمود نبویان از شهید مظلوم سعید امامی

پوستر دفاع حجت الاسلام سید محمود نبویان از شهید مظلوم سعید امامی

سردار حدادی از سرداران اطلاعات سپاه پاسداران نیز در افشای پروژه ی ۲۰۲۰ (اینجا یا اینجا) به جنایت نفوذی ها در به شهادت رساندن شهید سعید امامی و شکنجه ی بیست نفر از نیروهای مخلص وزارت اطلاعات مفصلا پرداخته است که حتما بشنوید.

اکبر گنجی نوشته است که شهید سعید امامی در سالهای اوایل اصلاحات وقتی عناصر نفوذی برای مذاکره با غربی ها تلاش می کردند هر بار به نحوی مذاکره های خودسرانه ی عناصر فتنه گر داخلی با مستکبرین را خنثی می کرد. این شیطان نفوذی چنان از دست او عصبانی بود که در مقاله ای (اینجا) چنین می نویسد.:

 

اکبر گنجی درباره سعید امامی

اکبر گنجی درباره سعید امامی

آنقدر دشمن از امثال شهید سعید امامی که در دل خلوات تاریک وزارت اطلاعات آنچنان مردانه و جانانه مقاومت کردند می ترسد که حتی اگر در اینترنت قبر شهید سعید امامی را جستجو کنید می بینید که عکس تقلبی از قبر این شهید ساخته اند و به جای عکس حقیقی نشان می دهند…

 

مقایسه تصویر قبر تقلبی ساختگی از قبر شهید سعید امامی با تصویر واقعی

مقایسه تصویر قبر تقلبی ساختگی از قبر شهید سعید امامی با تصویر واقعی

 

ان شاء الله که آن شهید بزرگوار همجوار اصحاب سید الشهدا در بهشت الهی نعمتشان و درجاتشان روز افزون شود…..

درباره محسن بهرامی

۶ نظر

 1. سلام محسن جان یه اکانت بده که فعال هست با هات صحبت کنیم گوگل آنلاین نیستی

 2. سلام / به نظرم صحبت هایی رو که از اکبر گنجی آورده اید، فاقد سند معتبر است، بنده فقط از صحبت های آقای روح الله حسینیان این را شنیدم که گفتند: ” آقای سعید امامی به نظام خیلی خدمت کرده است، وی در عملیات برون مرزی ضد سازمان مجاهدین خلق برای بمباران مقر آنها که شایعه شده بود مسعود رجوی هم کشته شده، کارهای اطلاعات عملیات را بر عهده داشته ” – ولی در مقاله ای که اگبر کنجی گفته، و شما هم تصریح کرده اید، ذکر کرده اید که سعید امامی با ترور های افرادی در داخل کشور آن هم در آستانه سفر اروپایی ها به کشور، باعث عدم تفاهم دولت اصلاحات با غربی ها می شده!!!! ( فکر کنم سند این حرف خیلی ضعیف است و این درست نیست، حداقل من چیزی درباره اش نشنیده ام ) شما به مرکز اسناد انقلاب زنگ بزنید و بپرسید آیا سندی برای این ادعا وجود دارد که تا کنون منتشر شده باشد؟ بــعــیــد می دانم. اکبر گنجی این حرف را فقط برای تخریب سعید زده است.

  • سلام علیکم
   ترور افراد مهدور الدمی از کشور ما در داخل کشور مذکور نه کشور خودمان…البته بنده مدعی صحت این اطلاعات نیستم و صرفا نقل قول کردم..
   ممنون از تذکرتان … متن نوشته را به گونه ای اصلاح کردم که تنها نقل قول از اکبر گنجی برداشت شود و تصریح حقیر حذف شد
   به نظرم این مطلب تخریب این شهید بزرگوار نیست و اگر این ترورها انجام شده باشد احنمالا مصالح نظام ایجاب نموده است.. هر چند بی شک اکبر گنجی قصد تخریب داشته است ولی حرفش افتخاری برای این شهید سعید است…
   این مطلب در متن اینترنتی مقاله که آدرسش اضافه شد ارائه شده است…
   التماس دعا

 3. با تقدیم سلام و احترام. بنده در خصوص قتلهای زنجیره ای و شخص شهید بزرگوار سعید امامی زیاد تحقیق کرده ام. سئوال من این است که طراحان چه کسانی بوده اند؟ آیا برخوردی از خود بدنه وزارت اطلاعات با ایشان شده است؟ شهید امامی چرا شهید شد؟ چه چیزی میدانست که شهیدش کردند؟ خواهشاً اگر ممکن است شما به من پاسخ دهید

  • سلام برادر
   نفوذی در بدنه ی دولت کم نیست.. مهم این است که انسان ادبیات شیطان و یارانش را بشناسد و فریب نفوذی های شیطانی را نخورد…
   در مورد شهید سعید امامی هم لینک ها را ببینید و از حجت الاسلام نبویان سوال بفرمایید
   اطلاعات بنده در حد همین مطالب منتشر شده است…
   خوب است یاران انقلاب آن قدر جرئت و جسارت داشته باشند که نام کامل خود را در کنار دیدگاه هایشان مرقوم بفرمایند
   التماس دعا

یک نظری بگذارید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*

*

رفتن به بالا